O nás

Naší hlavní myšlenkou je zajistit klientovi vlastnictví trvale rostoucího majetku, pasivní měsíční příjem, a to bez sebemenšího úsilí investora a ukrojení z jeho času a pohodlí.

Specializujeme se na exkluzivní investice výhradně na nemovitostním trhu, které garantují pravidelný měsíční zisk a vykazují neustálý nárůst své hodnoty. Součástí našich služeb je odborné zabezpečení klienta a jeho osobního nebo firemního majetku. Klientům dále pomáháme při financování vlastního bydlení, získání hypotéčních úvěrů a v neposlední řadě prodeje jeho vlastních nemovitostí za nejvyšší cenu, jež aktuální vývoj trhu umožňuje. ​Naše jednotlivé služby se navzájem prolínají, a proto nám umožňují naplnit hlavní cíl naší práce, jež je pohodlí klienta, nulová potřeba jakékoliv činnosti směrem ke své investici a vytvoření pravidelného pasivního příjmu s nulovou časovou potřebou. Značné zkušenosti jsme získali nejprve obchodováním se všemi druhy nemovitostí, následovalo pronajímání vlastních bytů a po několika letech tvrdé práce jsme vytvořili systém, jež zaručuje klientům investiční příležitost a špičkovou správu jejich majetku.

Myšlenky zakladatelů společnosti transformovány do profesionální činnosti, umožnily získat našemu týmu v roce 2021 v Lisabonu prestižní evropské ocenění Gold Prize FEANTSA - první místo v Evropě v projektu realizace bydlení. 


 

Proč být s námi?

 • Zkušenosti

  Zajištujeme od roku 2014 správu více než  stovky investičních bytů klientům a rovněž svých vlastních. 

 • Specializace

  Specializujeme se na exkluzivní investice na nemovitostním trhu, konkrétně bytů určených k pronájmu a  garantujeme měsíční hrazení nájemného.

 • ODBORNOST

  Vzdělání v  oboru působnosti je pro nás velmi důležité, každý člen našeho týmu disponuje vysokoškolským vzděláním zaměřeným na vykonávanou specializaci.

 • DISKRÉTNOST

  Rozsah povědomí o vlastnictví si určuje každý investor sám. Nájemce osobně vlastníka investičního bytu nikdy nepozná.

Změnit nastavení cookies